Benátske štukové techniky

Dekoratívny svet benátskych farieb pre interiér a exteriér

Naša firma sa zaoberá finálnymi úpravami stien interiérov a exteriérov od prípravy podkladu po dekoratívne luxusné farby. Máme výborné skúsenosti s dekoratívnymi materiálmi zahraničnej firmy SAN MARCO z Benátok a počas dlhoročnej praxe sme dosiahli vynikajúce výsledky v realizácii benátskych štukov.

Benátsky štuk je luxusnou povrchovou úpravou imitujúcou mramor.

Táto povrchová úprava je vhodná nielen pre domácnosti, administratívne, spoločenské, reprezentatívne a historické objekty, ale tiež sa žiada do hotelov, reštaurácií, bánk, vstupných hál, a všade tam, kde si zákazník želá vytvoriť luxusné prostredie pre jedinečné bývanie. Môžu byť aplikované na veľkých plochách aj architektonických detailoch v rôznych vzoroch a farbách. Benátske štuky môžu upútať na prvý pohľad, alebo môžu byť menej nápadné, ale o to viac ovplyvniť charakter a náladu priestoru. Mramorový povrch je nielen vysoko dekoratívny, ale aj praktický – neusádza sa na ňom prach.

Vhodným podkladom pre tieto aplikácie môžu byť sadrové, cementové a vápenné omietky.

Naši certifikovaní dekoratéri zaškolení v Benátkach s dlhoročnými skúsenosťami sa tešia na realizáciu.

Benátska technika vybraná Vami alebo navrhnutá architektom či dizajnérom spolu s naším dekorovaním určite splní Vašu predstavu o stenách, ktoré majú emócie...


Benátske techniky

Kontaktujte nás na e-mail alebo telefonicky a dohodneme s Vami obhliadku, podľa ktorej Vám vypracujeme cenovú ponuku. Po dohode s Vami sa určí termín začatia prác.